ACCESS CONSCIOUSNESS

Co je Access?

Metoda vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

Je to sada nástrojů, technik, systémů a filozofie, která změní jakoukoliv oblast v životě, jež nefunguje způsobem, jakým bychom chtěli. Access je navržen tak, aby vás posílil ve vytváření života, jaký si přejete. Cílem Accessu je vytvořit svět vědomí a jednoty, kde všechno existuje a nic není souzeno.

"Vědomí je schopnost být v přítomnosti v každém okamžiku vašeho života bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit ve svém životě vše, po čem toužíte."

 

Access BARs

je nástroj, který umožňuje jiný způsob fungování. Člověk funguje od prvopočátku na základě tíhy svých myšlenek, pocitů a emocí. V této realitě nejsme zvyklí přijímat. Rozhodujeme, určujeme, hodnotíme a uzavíráme závěry dle svého nastavení.

BARs zahrnuje 32 bodů na hlavě, tj. něco jako počítačová banka, v nichž jsou nashromážděny všechny vaše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během životů nabyli dojem, že jsou důležité. BARs začne rozpouštět elektrický náboj, který nashromáždil v mozku. Metoda BARs vymazává nepotřebné položky, které v mozku shromažďujeme a uskladňujeme, něco jako DELETE na počítači. Mozkové vlny se během ošetření BARs zpomalí a začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem.

BARs je o tom, že učíme tělo přijímat.

 

 BARSBARS_body

 

Access Counsciousness Facelift

je léčebná, relaxační a pečující technika, kdy za použití jemného a uklidňujícího doteku tváře a krku, využívá energii k aktivaci obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů. Omlazuje celý tělesný systém včetně vnitřních orgánů.

- působí do hloubky a maximalizuje tok energie v těle
- regeneruje svaly
- odbourává stres a potlačené emoce
- pomáhá při bolestech těla vně i uvnitř
- čistí bloky i názory, které souvisejí se stárnutím a věkem
- odstraňuje vrásky, vyhlazuje dekolt (bez skalpelu)
- projasňuje obličej a uzdravuje pleť

Tento proces je profesionálně poskytován v lázních, v centrech proti stárnutí, centrech plastické chirurgie i ve wellness centrech po celém světě.

energetický facelift | alfa-centrumrelaxace.cz