BodyBody trénink

Za 20 minut procvičíte až 90 % svalové hmoty.

Proč BodyBody Home & Office:

  • mohu za vámi dojet domů, do kanceláře nebo na jiné vámi zvolené místo
  • samotný trénink trvá jen 20 minut,
  • budete fit a ve formě,
  • budete se cítit lépe.

Proč právě se mnou?

Ke sportu jsem měla vždy velice blízko. Absolvovala jsem sportovní ZŠ se zaměřením na atletiku, která podpořila moji všestrannost. Spolu s atletikou jsem závodně hrála i basketbal. V pozdějším věku jsem se 6 let specializovala na tréninky K2 Hiking a kruhové tréninky a díky tomu jsem se naučila pozorovat a hluboce vnímat souvislosti fyzických problémů. Nyní se v rámci BodyBody starám o sportovce-hokejbalisty úspěšného klubu HBC Hostivař, kterým díky EMS tréninkům pomáhám s dysbalancemi způsobenými jednostranným zatížením. Stále mě fascinuje, jak naše těla fungují a co dokáží, když mají tu správnou péči a díky EMS je toto vnímání ještě silnější.

Vypadat dobře - cítit se skvěle - být fit.

 

Výhody BodyBody tréninku:

  • Posílené svaly, vytvarovaná postava, lepší metabolismus, prevence a redukce celulitidy, snížení tělesného tuku.  Podle studií je celostní trénink pomocí elektrické stimulace o 40 % účinnější než tradiční silový trénink s činkami – na rozdíl od něj totiž posiluje všechny tři složky fyzické kondice, včetně rychlosti.
  • EMS přináší úlevu a eliminuje bolestí zad, zmírňuje svalové dysbalance, rekonstruuje symetrii těla, zlepšuje náladu a odbourává stres, nezatěžuje klouby, šlachy ani vazy.
  • Elektrické impulsy tréninku BodyBody pomáhají efektivně stimulovat a posilovat i hluboké vnitřní svaly, které mají za úkol držet páteř ve správné pozici. Díky tomu můžete snadno upravit svalovou dysbalanci a obnovit symetrii svalového napětí.  Svaly jsou prostě základ! Samy dokážou spalovat kalorie. Je to vlastně obrácený jojo-efekt: čím víc svalů naberete, tím víc kalorií z potravy spotřebují na své fungování (i v klidovém stavu). Pro vás je tak o to snazší regulovat hmotnost a tvarovat postavu.

jak funguje EMS BodyBody trénink Home & Office

Jak dokáže BodyBody vyřešit bolavá záda?

Posílení vnitřních svalů eliminuje nadbytečný nápor na obratle. Cvičení ulevuje od bolestí již během tréninku. Střídáním napětí a relaxace dosáhnou vnitřní svaly lepšího klidového napětí. Zlepšená svalová koordinace může zmírňovat šlachové záněty. Svalová hmota rozšiřuje meziobratlový prostor a umožňuje lepší vyživení plotének.

cvičení BodyBody

Vaše práce je důležitá, ale zdraví ještě víc.

Vyzkoušejte BodyBody trénink a sami na sobě uvidíte, o kolik účinnější je při tvarování vaší postavy!