Detoxikace těla a odstranění bolesti

Nabízíme vysoce efektivní a účinnou metodu k odstranění bolesti a detoxikaci organismu pomocí iontové lázně

Účinky:

- rychlá obnova fyzických sil, zlepšení psychiky a zvýšení pozornosti, potlačuje bolest

- účinná detoxikace jater, podpora léčby revma a artritidy

- efektivní podpora krevního oběhu a tlaku

- infiltrací iontů posiluje buněčnou aktivitu, zlepšuje metabolismus a látkovou výměnu

- stimulace mozkové aktivity, zmírnění únavy, zvýšení životní energie a zkvalitnění spánku

 

Odstraňování bolesti – pomocí elektrické nervové stimulace přes kůži (funkce TENSE), kdy se na bolestivá místa umístí polštářky s elektrodami a do těchto nervových spojů se generují elektrické impulsy. Tyto zablokují signály bolesti, které tělo odesílá do mozku. Zároveň tak pomáhá aktivovat uvolňování endorfinů (opak adrelaninu), které organismus používá pro přirozený způsob utlumení v bolesti v těle a vy nemusíte užívat prášky na bolest.

Detoxikace organismu a vyvážení hodnoty Ph – detoxikační kúra metodou iontové detoxikace stimuluje buňky k vyplavování škodlivých toxinů, zlepšuje metabolismus, podporuje krevní oběh a podporuje léčbu řady civilizačních nemocí. Současně dochází k rychlé obnově fyzických sil, zlepšení psychiky a k obnově přirozeného potenciálu organizmu.

Zmírnění bolestí svalové hmoty a hubnutí – podobně jako polštářky TENSE působí také vysokofrekvenční infračervený masážní pás, který se umísťuje okolo těla (např. spodní část zad, ramena, stehna, pas, břicho) a tím napomáhá v hubnutí problematických partií.