Lavylites

Jeho nejoblíbenější kreace jsou založeny na nové revoluční mistrovské směsi, která se používá na regeneraci pokožky, na orální a nosní úpravu nebo, v případě některých produktů, na péči o pokožku a vlasy. Lavyl Auricum se skládá v převažující míře z přírodních surovin, nebyl testován na zvířatech, neobsahuje GMO látky, dále neobsahuje vosk, umělá barviva, silikon, sulfáty, parabeny, parafín, soli hliníku, syntetické parfémy. Produkt mohou používat lidé trpící nesnášenlivostí lepku nebo laktózy, diabetici, vegani a vegetariáni; obsažené látky vyvolají i u nich pozitivní účinek po vpravení do kůže.


Předními produkty na regeneraci a úpravu pokožky Lavyl Auricum, jeho verze Sensitive a Lavyl 32 sprej na kondicionování úst.
Kromě toho dalších 28 produktů pomáhá v oblasti péče o pokožku, vlasy, nos a ústa a zdravého životního stylu.

Lavyl AuricumLAVYL AURICUM (také jako verze LAVYL AURICUM sensitive)


Balení 50 nebo 150 ml

Cena: 2310,-Kč/ks


Tento produkt, určený i vnitřnímu užití, obsahuje vysoce kvalitní léčivé byliny a má komplexní účinek. Neobsahuje mikroplasty ani škodlivé chemické látky..
Všeobecný účinek: Je známo, že stres má svůj vliv i na naši kůži, stejně tak jako látky obsažené v kůži ovlivňují náš mentální a spirituální stav. Díky této rychle vstřebatelné, hodnotné esenci naše tělesná, duševní a intelektuální rovnováha získává nové dimenze. Jeho uživatelé tvrdí, jako kdyby se jejich tělům a duším najednou ulevilo. Díky tomuto přípravku kůže získává lesk a její uživatel doslova září energií. Každodenním používáním Lavyl Auricum tak přispíváme ke vzniku nové harmonii v našem životě.

 

 

Lavyl BeSureLAVYL32_BeSure

Balení 50 nebo 150 ml

Cena: 2310,-Kč/ks


Jedná se o výjimečný, komplexní kosmetický produkt pro regeneraci ústní dutiny, který pečuje o zuby, dásně a ústní dutiny a zároveň chrání proti nemocím. Dezinfekční výsledky byly potvrzeny během testů TÜV. Lavyl32 BeSure obsahuje pečlivě vybrané rostlinné výtažky a má dezinfekční vlastnosti. Drtivá většina uživatelů Lavyl32 se k němu ráda vrací po prvním použití.

 

 

Lavyl LymphLAVYL LYMPH

Balení 50 nebo 150 ml

Cena: 2130,-Kč/ks


Komplexní bylinný kosmetický přípravek na výživu pokožky a deodorant. Pomáhá proti unaveným nohou či zpomalenému proudění lymfy

 

 

 

Lavyl NoseLAVYL NOSE 30ml

Balení 50 nebo 150 ml

Cena: 1490,-Kč/3 ks

Sprej k ošetření nosních dutin

 

 

Mnoho dalších výrobků naleznete na www.lavylites.com, v případě zájmu zakoupení mne kontaktujte.