Druhy masáží

Kineziotaping

Kineziotaping neboli tejpování pochází od slova kineze - pohybovat, kterou vyvinul v 70. letech minulého století japonský lékař a chiropraktik Kenzo Kase.Pomocí kineziotapingu se dociluje funkčnosti svalů, šlach či kloubů, které jsou v daný moment postiženy, protože nalepování pružných pásek umožňuje trvalý průtok krve i lymfy, čímž se aktivující ozdravné procesy.

 

Čínská masáž (uvolňování blokád)

Čínské masáže (a manipulace) vycházejí z teorie čínské tradiční medicíny o regulaci prvků Yin a Yang, stimulace energie qi v meridiánech, oživení krevního oběhu, rozpuštění sraženin a uvolnění strnulosti kloubů. Pokud pod vlivem vnějších faktorů- zranění nebo vnitřních faktorů (změna nálad, špatná životospráva) dojde k nerovnováze tělesných fyziologických funkcí, dochází i k nerovnovážnému stavu ying a yang, poté vzniká nemoc.

 

Masáž lávovými kameny (HOT STONES)

Masáž, kdy pravé lávové kameny svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly

 

Havajská masáž (LOMI-LOMI)

Patří svými relaxačními a terapeutickými účinky mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů, harmonizuje tělo i duši

 

Dornova metoda 

Jemná metoda, při které dochází k úlevě díky aktivnímu pohybu klienta, v žádném případě nejde o prudké pohyby. (Při akutních bolestech je potřeba nejdříve navštívit lékaře)

 

 

Certifikáty